Wij kunnen ons als geen ander voorstellen dat je een mp3-sessie interessant vindt en dat je daar tegelijkertijd vragen over hebt.
Om die reden hebben wij de meest gestelde vragen verzameld en in een “Veelgestelde Vragen” sectie samengebracht. Wellicht dat het antwoord op jouw vraag daar al staat!
En staat je vraag er niet tussen, dan kun je meteen online je vraag stellen. Je krijgt altijd zo snel mogelijk een passend en persoonlijk antwoord.
Onze service begint dus al voordat je een sessie koopt en gaat net zolang door totdat je je doel bereikt hebt.
Nadat je een keuze hebt gemaakt en start met een sessie heb je recht op dezelfde snelle en deskundige persoonlijke ondersteuning en begeleiding. Dat betekent dat je gemakkelijk vanuit huis al je persoonlijke vragen die betrekking hebben op je specifieke situatie en/of de sessie snel en deskundig beantwoordt krijgt.
Onze service begint al vóórdat je een sessie koopt!
Klik hier om naar de “Veelgestelde Vragen (Kennisbank)” te gaan.
Veel meer rust in m'n hoofd
In de afgelopen jaren heb ik best veel meegemaakt. Daarom ging het vorig jaar ineens fout met me (paniek en angst). Dit voelde ik eigenlijk al langer aankomen, maar door o.a. mantelzorg bleef ik overbelast. Ik heb de sessies PTSS en stress/burn-out gekocht. En ik moet zeggen dat ik nu meer rust in m’n hoofd en lijf heb. Dit merk ik ook, omdat ik voordien vaak ‘vast zat’ met m’n ademhaling. Dit gaat nu een stuk beter! Dat is heel fijn, want ‘benauwdheid’ is vervelend en eng. Ik ben er nog niet, maar dat is het voordeel van deze online sessies: je kunt ze vaker herhalen, waardoor je volgens mij een beter resultaat behaalt. Tevens een compliment aan Michel voor zijn duidelijke uitspraak en prettige stem!